Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 19 kwietnia 2013

Liczba komentarzy: 0
Biohoryzonty we Wrocławiu

Jak radzić sobie na rynku pracy po studiach biotechnologicznych? „BIOHORYZONTY 2013. Biotechnologiczny Rynek Pracy”, to konferencja  która odbędzie się w dniu 18 maja 2013r, w Kompleksie Badawczo-Edukacyjnym Biotechnologii, będącym nową siedzibą Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego.


Wydarzenie ma na celu przybliżenie studentom i absolwentom aktualną sytuację na rynku pracy w branży biotechnologicznej i lifescience oraz przedstawienie wymagań jakie stawiają młodym biotechnologom pracodawcy.

Tematami, które będą dominowały podczas tegorocznej edycji będzie m.in. raport z rynku pracy, bariery i trudności w zdobyciu pracy okiem absolwenta oraz czy warto wyjechać w poszukiwaniu zatrudnienia za granicę. Podczas tegorocznego wydarzenia zaprezentowane zostaną również wyniki badań ankietowych przeprowadzonych na studentach i absolwentach Uczelni Wrocławskich, na których prowadzone są studia biotechnologiczne – Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego, dotyczące planów po studiach i sytuacji zawodowej.

 

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry