Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 08 marca 2017

Liczba komentarzy: 0
Central European Life Science Investment Conference

W dniach 25-27 października 2017 r. będzie miała miejsce kolejna edycja konferencji organizowanej przez Life Science Biznes Consulting LSBC Sp. z o.o. pod hasłem: “Investment and commercialization: time for internationalization and collaboration”.

„Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference” ma na celu stworzenie forum dyskusyjnego dla przedsiębiorców, inwestorów, ludzi zajmujących się transferem technologii oraz kadry kierowniczej w dziedzinie nauk przyrodniczych z Europy Środkowej.

Konferencja ta stwarza możliwości dla uczestników na:

 • wymianę pomysłów i doświadczeń twarzą w twarz,
 • nawiązanie nowych relacji biznesowych,
 • znalezienie partnerów dla przyszłych inwestycji i nawiązanie współpracy.

 

Jest to inicjatywa stworzona przez LSBC kontynuowana już po raz siódmy która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród ludzi z biznesu jak i ze strony naukowców którzy chętnie pragną wdrożyć się w środowisko biznesu.

„Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference” jest skierowana do osób na różnych szczeblach kariery zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką i biznesem oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy którzy będą mieli okazje poznać nowe osoby z branży działające w Europie środkowej w celu nawiązania pierwszych kontaktów zarówno naukowych jak i biznesowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii.

Program konferencji obejmuje szereg paneli dyskusyjnych oraz wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców i przedsiębiorców o znaczącym dorobku naukowym i biznesowym w dziedzinie „life science”.

Poprzednie edycje konferencji „Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały docenione przez uczestników jako wydarzenie, które powinno na stałe zagościć w kalendarzu konferencji o tematyce „lifescience” co potwierdza fakt gości którzy co roku powracają na to wydarzenie.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji pod adresem: http://www.lsbc.pl/konferencje/siodmakonferencja2017#general

 

 

 

 

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry