Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 28 października 2011

Liczba komentarzy: 0
Relacja z First Central European Life Science Investment Conference

W dniach 27-28 października w Krakowie odbyła się First Central European Life Science Investment Conference – konferencja mająca na celu wymianę doświadczeń pomiędzy inwestorami i naukowcami z branży nauk przyrodniczych. Uczestniczyli w niej inwestorzy z całej Europy.

Organizatorami konferencji byli Roland Kozłowski z Life Science Biznes Consulting oraz Uniwersytet Jagielloński.

Konferencja przyciągnęła ok. 70 uczestników, którzy dyskutowali i wymieniali doświadczenia na temat roli inwestorów w branży Life Science w przypadku zaawansowanych mechanizmów inwestycyjnych na rynkach krajów wysokorozwiniętych, jak i na stosunkowo młodych rynkach Europy Wschodniej.

Uczestnicy w dyskusjach panelowych wymieniali opinie na temat konieczności przeniesienia do Europy Wschodniej doświadczeń z rynków brytyjskich i niemieckich, gdzie od wielu lat toczy się proces ‘wychowywania’ inwestorów, aby potrafili odnaleźć się w tematyce Life Science, która jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż w Europie.

Podkreślano i analizowano potencjalne trudności dla inwestorów na rynkach Europy Wschodniej. Doświadczeni inwestorzy nadal uważają rynek w branży nauk przyrodniczych w Europie Wschodniej, jako trudny dla inwestorów, kapryśny i wciąż niestabilny.

Uczestnicy dzielili się cennymi doświadczeniami dotyczącymi debiutów na giełdzie, zachęcając przedstawicieli mniejszych firm do podjęcia próby pozyskania kapitału dzięki debiutowi na New Connect.

Konferencja była współorganizowana przez dział promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego, który zapewnił obsługę logistyczną tego wydarzenia. Obsługa ta była bardzo wysokiej jakości, co uczestnicy konferencji często podkreślali.

Program konferencji, tematykę wykładów i listę prelegentów znajdziecie tutaj: http://www.lsbc.pl/agenda.htmNa konferencji w Hotelu Starym przy Rynku Głównym w Krakowie
spotkali się inwestorzy z naukowcami z branży lifescience
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry