Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 11 kwietnia 2016

Liczba komentarzy: 0
Studencka Konferencja Genomica

W dniach 20-21 maja 2016 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie miała miejsce druga edycja Studenckiej Konferencji Genetycznej „Genomica”.

Jest to studencka inicjatywa Koła Naukowego Studentów Biotechnologii „Mygen” i Koła Naukowego Genetyki działających przy Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii oraz Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi.

„Genomica” jest skierowana do studentów różnych stopni i kierunków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy do nawiązania pierwszych kontaktów naukowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii.

Program konferencji obejmuje sesje plenarne oraz sesje posterowe, a także wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców o znaczącym dorobku naukowym w dziedzinie genetyki.

Poprzednia edycja konferencji „Genomica” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i została doceniona przez uczestników jako wydarzenie, które powinno na stałe zagościć w kalendarzu konferencji studenkich o tematyce „lifescience”.

Więcej na https://genomica2016.wordpress.com/

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry