Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 13 czerwca 2012

Liczba komentarzy: 0
Prestiżowe Godło „Teraz Polska” dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

11 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono godła „Teraz Polska”. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o., została wyróżniona jako pierwsza strefa ekonomiczna w ponad 20- letniej historii konkursu. Kapituła konkursu przyznała PSSE nagrodę w kategorii „Innowacje” za „kreowanie rozwoju przedsiębiorczości poprzez tworzenie otoczenia sprzyjającego zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań opartych na współpracy świata nauki i biznesu”.

Niekomercyjny Konkurs „Teraz Polska”, organizowany przez Zarząd Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest objęty patronatem honorowym Prezydenta RP, a jego celem jest wyłanianie grup najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

„Przyznana nagroda to jedno z wielu wyróżnień, jakimi może pochwalić się PSSE, są wśród nich „Firma Dobrze Widziana”, przyznana za czynne uczestniczenie w działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Partner Firm Zagranicznych”, czy „Gryf Gospodarczy 2012”, jednakże jest najbardziej prestiżową i stanowi umocnienie naszego wizerunku, jako marki dynamicznej i nowoczesnej.” – powiedziała prezes Teresa Kamińska, która odebrała trofeum.

W ramach Strefy funkcjonuje Gdański Park Naukowo – Technologiczny, prężnie rozwijające się centrum przenikania się nauki, biznesu i nowych technologii, niewątpliwa chluba PSSE, działalność, którego przyczyniła się do otrzymania nagrody.

Tegoroczną galę uświetnił koncert niepowtarzalnego duetu: światowej sławy sopranistki Aleksandry Kurzak oraz Sebastiana Karpiela-Bułecki, lidera zespołu Zakopower, śpiewających w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Teatru Wielkiego. Następna edycja konkursu już
za rok, oby równie zaszczytna dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Prestiżowe Godło „Teraz Polska” dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry