Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 28 września 2010

Liczba komentarzy: 0
Bezpłatne studia podyplomowe – rekrutacja

Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu zaprasza na bezpłatne, 2 semestralne studia podyplomowe „Innowatyka”, które odbędzie się na kampusie WSB-NLU w wybrane 24 piątki, w ciągu dwóch semestrów roku akademickiego 2010-2011.  Zjazdy będą 1-dniowe i zajęcia będą odbywać się w godz. 10-19. Oferta Studium to unikalny i nowoczesny pakiet ośmiu 30-godzinnych kursów, zatwierdzony merytorycznie przez Radę Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania WSB-NLU: Zarządzanie informacją  i bazami danych; Trendy w biomedycynie, biotechnologii i technologii; Inwentyka i psychologia kreatywności; Zarządzanie innowacjami; Metody ilościowe w innowatyce; Zarządzanie organizacyjnym kapitałem wiedzy; Komercjalizacja innowacji; Zarządzanie własnością intelektualną.

WSB
Studium otwarte jest wyłącznie dla pracowników naukowych wyższych uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych, organizatorów akademickich inkubatorów przedsiębiorczości oraz menedżerów parków technologicznych i klastrów. Zajęcia zaczynają się 8 października i są jeszcze wolne miejsca!

Celem projektu jest podniesienie umiejętności zarządzania innowacjami i myślenia innowacyjnego wśród pracowników naukowych i menedżerów w Polsce. Pozostałe informacje o projekcie (oraz dokładne daty zjazdów) można znaleźć na www.inko.wsb-nlu.edu.pl. Projekt jest dofinansowany ze środków MNiSW w ramach programu „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Projekt został nagrodzony medalem na Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2010 w Katowicach oraz został wybrany do prezentacji 13.X.2010 na Małopolskich Targach Innowacji  w Krakowie.

Więcej informacji:
Centrum Innowatyki WSB-NLU
ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz, pokój C233
tel.              48-18-44-99-470       +48-18-44-99-470   +48-18-44-99-470         +48-18-44-99-470, fax. 18-44-99-472
www: www.inko.wsb-nlu.edu.pl
e-mail: centrum.innowatyki@wsb-nlu.edu.pl

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry