Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 27 sierpnia 2011

Liczba komentarzy: 0
Rekrutacja na jesienny cykl bezpłatnych szkoleń menadżerskich w CITTRU

Tylko do 30 września potrwa przyjmowanie zgłoszeń od osób chcących wziąć udział w komplesowych szkoleniach menadżerskich, doradztwie biznesowym i konkursie na biznesplan w ramach projektu „System Naczyń Połączonych”, czyli cyklu bezpłatnych szkoleń organizowanych przez działające przy Uniwersytecie Jagiellońskim Krakowskie Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU).

W ramach jesiennej edycji, która potrwa od października do grudnia 2011 roku, odbędzie się 60 godzin szkoleń w ramach 5 zjazdów szkoleniowych (w piątki od 16.00 do 20 00 i w sobota od 9.00 do 15.00), 20 godzin indywidualnego doradztwa (dla każdego uczestnika) oraz konkurs na najlepszy biznesplan (na zakończenie każdej edycji, dla najlepszych biznesplanów CITTRU przewiduje nagrody finansowe).

CITTRU zaprasza do udziału studentów, doktorantów, naukowców oraz absolwentów (do 12 miesięcy od dnia ukończenia studiów) z terenu Małopolski, zainteresowanych przedsiębiorczością opartą o innowacje i badania naukowe. Szkolenia skierowane są w szczególności do osób, które planują rozpocząć własną innowacyjną działalność gospodarczą, związaną z ich działalnością naukową, ale posiadanie gotowego pomysłu na firmę od samego początku nie jest wymagane.

Uczestnicy w ramach edycji bezpłatnie wezmą udział w: kompleksowych szkoleniach menadżerskich, autorskim programie szkoleniowo–doradczym odnoszącym się między innymi do takich zagadnień jak: pomysł na biznes — jego prezentacja, marketing, komercjalizacja, strategie biznesowe, zarządzanie, negocjacje; oraz przygotowywaniu profesjonalnego biznesplanu, który może zostać złożony do konkursów na uzyskanie dotacji inwestycyjnej (do 40 000 złotych) organizowanych przez instytucje realizujące w Małopolsce projekty w ramach działania 6.2 POKL „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”. W tworzeniu biznesplanu będą pomagać uczestnikom ekspreci z dziedziny biznesu.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne. Rekrutacja prowadzona jest w trybie ciągłym. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu powinny do 30 września 2011 roku przesłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy na adres snp@uj.edu.pl.

Szczegółowe informacje na temat projektu „System Naczyń Połączonych” i prowadzonych w jego ramach szkoleń można znaleźć tutaj.

Do 30 września potrwa rekrutacja na cykl jesiennych szkoleń menadżerskich w CITTRU
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry