Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 28 lipca 2012

Liczba komentarzy: 0
Warsztaty komercjalizacji dla badaczek – zgłoszenia tylko do 31 lipca!

„Kobieta Matką Wynalazków” to cykl szkoleń dla kobiet pracujących naukowo, które chcą komercjalizować wyniki własnych badań naukowych. Osoby te mogą do 31 lipca zgłosić się na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w Warszawie i Olsztynie w sierpniu, wrześniu i październiku 2012 r.

Uczestniczki projektu zdobędą wiedzę o przygotowaniu biznesplanów, wykonywania badań potrzeb rynku, pozyskiwania źródeł finansowania, komunikacji nauki z biznesem, technik marketingu naukowego oraz przygotowania prezentacji biznesowej dla przedsiębiorców i inwestorów.

W bezpłatnych warsztatach mogą wziąć udział pracownice naukowe i naukowo-dydaktyczne: szkół wyższych, instytutów naukowych PAN, instytutów badawczych oraz konsorcjów naukowych. Szkolenia organizują Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” w Olsztynie i TAS Sp. z o.o. w Warszawie.

Pierwsza edycja zajęć rozpocznie się 18 sierpnia. Kursy będą trwały dziewięć dni, ale podzielone zostaną na trzy trzydniowe zjazdy (18-20 sierpnia; 25-27 sierpnia i 8-10 września). Dwa pierwsze zjazdy odbędą się w Warszawie, a trzeci zjazd w okolicach Olsztyna. Kolejne edycje kursu planowane są na wrzesień i październik 2012 roku oraz wiosnę i lato 2013 roku.

Uczestnictwo w szkoleniu jest całkowicie bezpłatne, finansowane ze środków w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Panie, które chcą wziąć udział w zajęciach powinny przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy drogą elektroniczną na adres kmw.fika.olsztyn@gmail.pl.

Szczegółowe informacje na temat projektu i sposobu aplikowania, a także regulamin są dostępne na stronie internetowej projektu http://www.kmw.fika.pl

 

Warsztaty z komercjalizacji - tym razem tylko dla kobiet.
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry