Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 17 grudnia 2011

Liczba komentarzy: 4
Zimowe szkolenia CBI dla naukowców i studentów

Centrum Badań Interdyscyplinarnych i Promocji Nauki im. Jerzego Stachury (CBI) w Krakowie organizuje szkolenia, które stanowią doskonałą okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Tej zimy zapraszamy na zajęcia, które pomogą w znalezieniu dobrej pracy (Jak znaleźć dobrze płatną pracę w nauce?) oraz na warsztaty z dziennikarstwa naukowego (Jak pisać i mówić o nauce?) i z PR w nauce (Jak promować naukę?). Nasi zarejestrowani użytkownicy mogą otrzymać atrakcyjną zniżkę na każde z nich.

Jak znaleźć dobrze płatną pracę w nauce? Szkolenie dla naukowców i studentów

Każdy polski naukowiec marzy, aby zarabiać tyle, ile kolega na Zachodzie i pracować w podobnych warunkach. Mało kto jednak potrafi się o to zazdrościć. Także w polskiej nauce są ciekawe i dobrze płatne oferty pracy, jednak ze względu na ich liczbę, konkurencja jest spora. Na warsztatach nauczymy, jak ją pokonać, wyszukując idealną ofertę pracy i perfekcyjnie przygotowując się do procesu aplikacji.

Termin: 14 stycznia 2012

Koszt: 230 złotych (180 złotych ze zniżką)

Szczegółowe informacje.

Jak pisać i mówić o nauce? Warsztaty dziennikarstwa naukowego

Czemu informacje naukowe tak rzadko trafiają na pierwsze strony gazet? Czy nauka jest mniej ciekawa niż polityka, ekonomia czy sport? Wcale nie! Problem jest zupełnie inny: naukowcy rzadko potrafią opowiadać o swoich osiągnięciach w sposób prosty, przystępny i praktyczny. „Tłumaczem” pomiędzy światem nauki, posługującym się specyficznym językiem i poruszającym się w kręgu zaawansowanej wiedzy, a masowym odbiorcą mediów powinien być dziennikarz naukowy. Na warsztatach nauczymy najważniejszych umiejętności, które pozwolą osiągnąć sukces w tym zawodzie.

Termin: 21-22 stycznia 2012

Koszt: 450 złotych (375 złotych ze zniżką)

Szczegółowe informacje.

Jak promować naukę? Warsztaty Public Relations dla naukowców i pracowników instytucji naukowych

Jeżeli potraktujemy naukę jak „towar”, szybko dojdziemy do wniosku, że bardzo trudno go sprzedać. Niewiele osób rozumie, czym zajmują się naukowcy, dlaczego jest to takie ważne i jaki wpływ może mieć na ich życie. Aby to zmienić, potrzebny jest dobry PR. W czasie warsztatów zaprezentujemy, jak zdobyć zainteresowanie otoczenia — a szczególnie mediów — pracami naukowymi i jak przekonać opinię publiczną i potencjalnych sponsorów, że warto inwestować w naukę.

Termin: 3-4 marca 2012

Koszt: 450 złotych (375 złotych ze zniżką)

Szczegółowe informacje.

Wszystkie szkolenia odbędą się w Krakowie, w siedzibie Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego (CITTRU) przy ulicy Czapskich 4.

Szczegółowe zasady zgłaszania się na szkolenia i płatności:

ZASADY UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH CBI

 

Zniżki przysługują pod warunkiem podania przy zgłoszeniu pseudonimu (loginu), jakim posługują się w społeczności portalu dolinabiotechnologiczna.pl. Ilość miejsc dostępnych w ramach zniżki jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie warto zwlekać. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 14 stycznia, a zgłoszenia na adres szkolenia@cbi-research-center.eu można przesyłać do końca bieżącego miesiąca. Pod zamieszczonymi powyżej odnośnikami można znaleźć wszystkie informacje dotyczące najbliższych trzech szkoleń organizowanych przez CBI oraz zasady uczestnictwa w nich.

W zimie odbędą się pierwsze trzy szkolenia organizowane przez CBI
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 4

 1. 1

  super tematy, szkoda, ze tyle to kosztuje 🙁

  6 lat temu
 2. 2

  Nasze szkolenia staramy się robić po minimalnych kosztach, praktycznie bez zysków. Niestety, trzeba wynająć salę, wykładowców… Przeciętne szkolenie komercyjne w Polsce kosztuje 600-700 zł za dzień szkoleniowy, tak więc nasze są i tak prawie 3 razy tańsze…

  Michał Zazula
  Koordynator Szkoleń
  CBI Research Center

  6 lat temu profil
 3. 3

  mam problemy z otworzeniem załącznika „zasady uczestnictwa w szkoleniach CBI”:) mogę prosić o link?

  6 lat temu profil
 4. 4

  Jeśli pliki *.pdf nie chcą się bezpośrednio otworzyć, to wówczas można spróbować je najpierw zapisać w swoim komputerze, a dopiero potem otworzyć w dedykowanym im programie.

  6 lat temu profil
 5. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry