Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 03 stycznia 2013

Liczba komentarzy: 0
Granty na badania stosowane – deadline 1 lutego

Przypominamy, iż Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło kolejną edycję konkursu w ramach Programu Badań Stosowanych. Do 1 lutego można się ubiegać o finansowanie tego typu badań mających praktyczne zastosowanie.
O finansowanie w ścieżce A można ubiegać się, aby zdobyć środki na prowadzenie prac badawczych, których celem jest zdobycie wiedzy mogącej mieć zastosowanie praktyczne. W tej ścieżce brać mogą udział jednostki prowadzące badania naukowe i prace rozwojowe, konsorcja naukowe, sieci naukowe, centra naukowo-przemysłowe oraz centra naukowe Polskiej Akademii Nauk.

W ścieżce B środki przeznaczone mają być na badania, które pozwolą osiągnąć  określone praktyczne aplikacje – poprzez zastosowanie nowych rozwiązań branżowych. Zgłoszenia w tej ścieżce wysyłać mogą konsorcja oraz centra naukowo-przemysłowe, w których partnerem jest co najmniej jeden przedsiębiorca.

Program będzie wdrażany w oparciu o konkursy na dofinansowanie projektów badawczych o charakterze aplikacyjnym. Nabór wniosków prowadzony jest od 19 grudnia 2012 r. do 1 lutego 2013 r. (do godz. 16). Szczegóły dotyczące konkursu oraz dokumenty konkursowe dostępne są na stronie http://www.ncbr.gov.pl/programy-krajowe/program-badan-stosowanych

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry