Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 24 grudnia 2012

Liczba komentarzy: 0
Nowe konkursy NCN

175 milionów złotych na projekty badawcze, staże oraz stypendia doktorskie przeznaczyło Narodowe Centrum Nauki. NCN opublikowało informację o programach: Maestro 4, Harmonia 4, Fuga 2 i premierowej Etiudzie 1.

Etiuda 1 to  konkurs o stypendia doktorskie. W ramach konkursu Narodowe Centrum Nauki przyzna 100 stypendiów o łącznej wartości 10 mln zł – czyli stypendyści otrzymają po ok. 3 tys. zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

Fuga to kolejna edycja konkursu na staże podoktorskie. Do rozdania NCN ma tu 25 milionów złotych na realizację 50 staży. W konkursie Harmonia można starać się o pieniądze na realizację badań w ramach współpracy międzynarodowej – do rozdania jest 40 milionów złotych.

Maestro to konkurs dla doświadczonych naukowców prowadzących pionierskie badania. NCN sfinansuje projekty, których budżet wynosi  od 500 tys. do 3 milionów złotych.

Wnioski należy złożyć za pośrednictwem systemu OSF do 15 marca 2013 r. Szczegółowe informacje na temat konkursów dostępne są na stronie www.ncn.gov.pl.

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry