Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 02 marca 2012

Liczba komentarzy: 0
Konkurs „Studencki Nobel” rozpoczęty!

Od 1 do 31 marca 2012 najlepsi studenci mogą się zgłaszać do udziału w czwartej edycji konkursu Studencki Nobel. W konkursie udział brać mogą zarówno studenci uczelni publicznych, jak i niepublicznych. Kandydaci nie powinni ukończyć 28. roku życia, a średnia ich ocen powinna wynosić co najmniej 4,0.

Kryteriami wyboru laureatów są m.in. oceny, aktywność naukowa i społeczna, udział w konferencjach, sympozjach, publikacje naukowe,  znajomość języków obcych oraz odbyte praktyki i staże.

Konkurs główny składa się z trzech etapów – uczelnianego, regionalnego i krajowego. W pierwszym najlepsi studenci z poszczególnych uczelni zostaną wyłonieni przez uczelniane komisje. Drugi – regionalny  w maju wyłoni najzdolniejszego studenta z każdego województwa. W czasie etapu krajowego Komisja Konkursowa wybierze laureata Studenckiego Nobla 2012.

W konkursie nagradzani są też wybitni studenci w 10 kategoriach branżowych. Nagrody czekają na najzdolniejszych studentów specjalizujących się w naukach rolniczo-przyrodniczych, naukach inżynieryjnych i technicznych, naukach medycznych i naukach o zdrowiu, naukach prawniczych, naukach ekonomicznych, humanistyczne, ścisłych, sztuce, sporcie, a także językach obcych.

Przypominamy, że w zeszłym roku tytuł Studenckiego Nobla 2011 i nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł otrzymał student  Uniwersytetu Jagiellońskiego – Paweł Matusik.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny przez cały marzec na stronie: www.studenckinobel.pl

Od 1 do 31 marca 2012 najlepsi studenci mogą się zgłaszać do udziału w czwartej edycji konkursu Studencki Nobel.

 

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry