Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 09 lutego 2012

Liczba komentarzy: 0
Konkurs dla studentów i doktorantów na najlepszą pracę oryginalną

Rusza konkurs dla studentów na najlepszą pracę oryginalną z zakresu medycyny wewnętrznej. Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, a ich prace zostaną opublikowane w numerze lipcowym Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej.

Redaktor Naczelna Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej, prof. Anetta Undas ogłasza ogólnopolski konkurs dla studentów na najlepszą pracę oryginalną dotyczącą zagadnień z zakresu medycyny wewnętrznej.

Startuje konkurs Redaktor Naczelnej Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej.
Do udziału w konkursie prof. Undas zaprasza wszystkich studentów uczelni medycznych, w tym studentów studiów doktoranckich. Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, a ich prace zostaną opublikowane w numerze lipcowym Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej, które w 2012 roku po raz pierwszy otrzyma impact factor.

Regulamin Konkursu Redaktor Naczelnej Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej na najlepszą studencką pracę oryginalną:

1 Organizatorem konkursu jest Polskie Archiwum Medycyny Wewnętrznej.

2 Uczestnikiem konkursu może być każda osoba będąca studentem polskiej uczelni medycznej (w tym studiów doktoranckich).

3 Praca nie może mieć więcej niż 6 autorów, w tym najwyżej 2 autorów niebędących studentami.

4 Pierwszym autorem może być wyłącznie student uczelni medycznej; stosowne zaświadczenie podpisane przez dziekana uczelni lub upoważnioną przez niego osobę należy dołączyć do zgłoszenia.

5 Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace oryginalne dotyczące zagadnień z medycyny wewnętrznej.

6 Artykuł powinien być napisany w języku angielskim zgodnie z „Instrukcjami dla autorów” Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej dostępnymi na stronie internetowej www.pamw.pl w zakładce „Zasady przyjmowania prac”.

7 Przystąpienie do konkursu następuje przez wysłanie pracy konkursowej pocztą elektroniczną (tytuł wiadomości „Konkurs dla studentów”) na adres pamw@mp.pl w terminie od 1 listopada 2011 r. do 31 marca 2012 r. W wiadomości należy podać dane autora odpowiedzialnego za korespondencję, w tym rok studiów oraz nazwę uczelni.

8 Nadesłane prace zostaną ocenione przez Kolegium Redakcyjne Polskiego Archiwum MedycynyWewnętrznej. Członkowie Kolegium Redakcyjnego oraz Rady Naukowej nie mogą być współautorami pracy zgłoszonej do konkursu.

9 Laureaci konkursu – pierwsi autorzy 3 najlepszych prac – otrzymają nagrodę finansową w wysokości odpowiednio 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł. Nagrodzone prace zostaną opublikowane w numerze 7–8/2012 Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej.

10 Ogłoszenie zwycięzców konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 13 kwietnia podczas XI Krajowej Konferencji Szkoleniowej Towarzystwa Internistów Polskich w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

11 Przystąpienie do udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku wraz z późniejszymi zmianami.

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry