Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 29 stycznia 2012

Liczba komentarzy: 0
Przyda Ci się kolorowa drukarka? Weź udział w konkursie!

Ogłaszamy nowy konkurs portalu dolinabiotechnologiczna.pl. Napisz, co sądzisz o pracy po biotechnologii lub biologii molekularnej? Czy w naszym specjaliści w tych dziedzinach są nadal potrzebni, czy może jest nas zbyt wielu i brakuje miejsc pracy w zawodzie? Czy wynagrodzenia w branży są adekwatne do Waszych umiejętności i czy spełniają Wasze oczekiwania? A może dla Was biotechnologia to prawdziwa żyła złota? Czekamy na Wasze opinie! Tym razem do wygrania jest kolorowa drukarka. Termin nadsyłania prac upływa 31 marca 2012 roku.

Zasady konkursu: prześlij na adres konkurs(at)dolinabiotechnologiczna.pl opinię na temat: „Praca po biotechnologii i biologii molekularnej — El Dorado czy totalna porażka?”

Wymagania: tekst o długości od 1800 do 3600 znaków ze spacjami.

Najciekawsze opinie będziemy publikować na bieżąco, dlatego w mailu zgłoszeniowym prosimy zawrzeć oświadczenie o posiadaniu praw autorskich, zgodę na wzięcie udziału w konkursie oraz nieodpłatną publikację tekstu na portalu dolinabiotechnologiczna.pl. Prosimy o zawarcie w treści maila swojego loginu w społeczności portalu dolinabiotechnologiczna.pl.

Tekst, który zostanie uznany przez naszych czytelników za najciekawszy, zostanie na początku kwietnia nagrodzony kolorową drukarką firmy Epson.

A może dla Was biotechnologia to prawdziwa żyła złota
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry