Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 19 marca 2013

Liczba komentarzy: 0
Studencki Nobel 2013

Do końca marca trwają zapisy do Studenckiego Nobla 2013. Jest to konkurs na najlepszego studenta w Polsce organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Celem konkursu  jest nagradzanie i  promowanie najbardzej wszechstronnych studentów, nie tylko pod względem naukowym,ale także społecznym i biznesowym. Organizatorom zależy na tym, aby kandydatami zainteresowały się firmy inwestujące w kapitał ludzki.
Konkurs jest adresowany do studentów poniżej 28 roku życia, którzy z semestru poprzedzającego zgłoszenie do konkursu uzyskali średnią ocen minimum 4,0. Bardzo ważnym kryterium jest również działalność naukowa i społeczna: udział w konferencjach,sympozjach, staże, aktywność w kołach naukowych, publikacje.

Konkurs składa się z 3 etapów. Pierwszy to etap uczelniany, który polega na wyborze najlepszego reprezentanta uczelni przez komisje uczelniane. Po nim następuje etap regionalny, który wyłoni najlepszego studenta z województwa. W etapie krajowym Krajowa Komisja Konkursowa wybierze zwycięzcę – laureata Studenckiego Nobla 2013.

Zdobywcą Studenckiego Nobla 2012  oraz nagrody w wysokości 10 tys. zł został Maciej Besta z Akademii Górniczo – Hutniczej w im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Aby wziąć udział w konkursie należy się zarejestrować: http://www.studenckinobel.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 31 marca

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry