Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 30 maja 2012

Liczba komentarzy: 0
BrawURowe warzenie

W czasie krakowskich Juwenaliów odbyło się BrawURowe warzenie – zabawa zorganizowana przez studentów biotechnologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Impreza została zorganizowana przez  członków koła naukowego Promil. Były konkursy, była zabawa i było warzenie!… oczywiście brawURowe!

Juwenaliowa środa 16.05 minęła na Kampusie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie pod znakiem piwa. Każdy mógł przyjrzeć się jak powstaje ten cenny trunek, ale także spróbować swoich sił w Beerpongu znanym na całym świecie, zasmakować rywalizacji w piciu na czas i wykazać się swoją wiedzą o piwie i nie tylko. Mimo, że pogoda nam nie sprzyjała stawiły się rzesze zainteresowanych, którzy stworzyli znakomitą atmosferę. Imprezie patronował jeden z browarów, dzięki którym w ramach promocji hasła „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” można było spróbować swoich sił na alkogoglach i sprawdzić jaki wpływ na naszą percepcję ma alkohol, próbując jazdy w symulatorze. Na kolejne BrawURowe warzenie organizatorzy zapraszają za rok!
BrawURowe Warzenie

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry