Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 12 kwietnia 2013

Liczba komentarzy: 0
Dzień otwarty Klastra LifeScience z Krakowa

W dniu 17 kwietnia w godzinach 10.00-14.00 zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klastra LifeScience do Parku LIFESCIENCE przy ul. Bobrzyńskiego 14 na Dzień Otwarty. W tym samym dniu odbędzie się XVI Spotkanie Rady Klastra LifeScience Kraków, na które przedstawiciele Klastra zapraszają reprezentantów wszystkich członków Klastra.

Zapraszamy na spotkanie klastra LifeScience
Dzień Otwarty to spotkanie o charakterze networkingowym, którego głównym celem jest spotkanie i przedstawienie członków Klastra, w szczególności przedstawienie instytucji, innowacyjnej działalności, możliwości i oferty współpracy.Zapraszamy członków Klastra do przygotowania i przedstawienia swojej firmy/instytucji w formie stoiska lub prezentacji!
W programie m.in.:

– Agnieszka Szymczyk i Karolina Kluczna-Śliwa, PwC – „Możliwości finansowania projektów B&R i inwestycji w 2013 r. (cd.)”

– Kazimierz Murzyn, Klaster LifeScience Kraków – „Zarządzanie projektami innowacyjnymi od pomysłu do komercjalizacji – narzędzia i zakres wsparcia oferowany przez Zespół Innowacji Klastra”

– Sami Akbary, GlobalData – „Pharma eTrack and Medical eTrack – market data and partnering tool” (Wyszukiwanie informacji w bazach danych informacji medycznych) – IVES System- Marcin Kautsch – „Projekt EcoQUIP – perspektywy wykorzystania innowacyjnych rozwiązań i technologii w ochronie zdrowia”
Podany program może ulec zmianie.
Firmy zainteresowane posiadaniem stoiska lub prezentacją prosimy o kontakt z biurem klastra.
Chętnych do wzięcia udziału prosimy o rejestrację przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1gJxI-KDu-E9Go6gHNQY0CWyDnktX2CPqT67szFYheJg/viewform
Szczegółowy, aktualny program i inne informacje będą publikowane na stronie internetowej Klastra www.lifescience.pl.

XVI Spotkanie Rady Klastra – 15.00-17.00


W styczniu 2013 r. została powołana Fundacja Klaster LifeScience Kraków, która w założeniu ma przejąć administrowanie inicjatywą Klastra i rozwijać jego działalność w ramach nowej strategii i programu działania. W związku z powyższym najważniejszym celem spotkania Rady będzie podsumowanie całej działalności Klastra oraz dyskusja nt. kluczowych uwarunkowań i założeń rozwoju tej inicjatywy w nowej rzeczywistości. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich członków Klastra

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry