Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 20 grudnia 2016

Liczba komentarzy: 0
Angielski w diagnostyce? Jest na to sposób.

Wyjeżdżasz za granicę do pracy w diagnostyce, czy przygotowujesz się do egzaminu, ale masz ciągle braki z angielskiego? Jeśli czujesz, że twoja znajomość zawodowego słownictwa mogłaby być lepsza, ale nie wiesz jak szybko podszkolić znajomość specjalistycznego angielskiego – sięgnij po książkę PZWL: „English for Laboratory Diagnosticians”.
Książka autorstwa Anny Kierczak jest skierowana do studentów i absolwentów kierunków: diagnostyka laboratoryjna, medycyna laboratoryjna, czy analityka medyczna. Książka przyda się także lekarzom, pielęgniarkom, biotechnologom i biologom pracującym w służbie zdrowia, czy osobom prowadzącym działalność naukową.
„English for Laboratory Diagnosticians” to nowoczesny, ciekawie opracowany podręcznik, który jest oparty na oryginalnych, specjalistycznych tekstach anglojęzycznych. W książce znajdziemy wiele interesujących wiadomości z praktyki zawodowej w zakresie diagnostyki, ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, które pozwalają na rozwój umiejętności rozumienia tekstu czytanego czy dialogi obejmujące tematykę związaną z diagnostyką laboratoryjną.
Pracując z książką można w szybki i prosty sposób poznać współczesne słownictwo medyczne, jak i zwroty zawodowe – zarówno z języka potocznego (a nawet bardzo, bardzo potocznego 😉 ), jak i oficjalnej terminologii medycznej.

W książce znajdziecie wiele ciekawych zadań, łatwo przyswajalne tabelki, słowniczki, a nawet krzyżówki. W łatwy sposób można przyswoić wiadomości na temat realiów pracy za granicą, gramatykę i słownictwo z laboratoryjnego BHP, patomorfologii, genetyki, diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologii.
Rzetelne przerobienie książki pomoże sprawnie funkcjonować w anglojęzycznym środowisku medycznym czy akademickim. Jest to także książka bardzo przydatna dla osób planujących podjęcie pracy zagranicą.

Podręcznik jest dedykowany dla osób posiadających średnią i dobrą znajomość j. angielskiego. Książka ma ponad 320 stron i kosztuje 67-90zł. Polecamy!

angielski w diagnostyce - polecamy
źródło: własne
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry