Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 14 września 2011

Liczba komentarzy: 0
Dwa konkursy podczas konferencji Bioinnovation International Summit 2011

21 października w Gdyni, podczas kolejnej konferencji z cyklu Bioinnovation International Summit, odbędzie się sesja posterowa, która ma za zadanie pokazać dorobek młodych polskich naukowców ze szczególnym naciskiem na rozwiązania i wynalazki posiadające możliwość aplikacji.

W konkursie, organizowanym pod patronatem Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, zgłoszone prace będą oceniane przez komisje pod przewodnictwem prof. dr hab. Ewy Łojkowskiej. Organizatorzy wydarzenia chcą jeszcze bardziej zmobilizować polskie środowisko akademickie do aktywności na pograniczu nauki i biznesu. Z tego względu we współpracy ze spółką JCI Venture przygotowali konkurs mający na celu wyłonienie najlepszego pomysłu na biznes z branży Life Science.

Oba konkursy będą realizowane niezależnie. Nagroda główna w sesji posterowej to 1000zł ufundowane przez Dziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG-GUMed. Zwycięzca konkursu „Najlepszy Projekt — Bioinnowacje 2011” otrzyma nagrodę w wysokości 3000 złotych. Ponadto spośród 20 wyróżnionych laureatów konkursu, którzy zostaną zaproszeni na dodatkowy warsztat z rozwoju biznesu prowadzony przez specjalistów ze spółki JCI Venture jedna osoba będzie mogła uczestniczyć w prestiżowym rocznym kursie w ramach kolejnego projektu realizowanego przez wspólnie przez firmę PRO-SCIENCE.eu oraz Gdyńskie Centrum Innowacji zarządzające Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym.

Niebawem zostanie ujawniony również szczegółowy program konferencji „Bioinnovation International Summit” organizatorzy zdradzają już jednak, że podobnie jak w przypadku poprzednich konferencji głos zabiorą osoby z doświadczeniem w rozwoju międzynarodowych przedsięwzięć  biznesowych opartych o komercyjne wykorzystanie badań naukowych w dziedzinie LifeScience.

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry