Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 07 marca 2013

Liczba komentarzy: 0
II Międzynarodowa Konferencja Studentów Biofizyki – 24-26 maja

W dniach 24-26 maja 2013r. Koło Studentów Biofizyki „Nobel” Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje II Międzynarodową Konferencję Studentów Biofizyki, której celem jest umożliwienie studentom przedstawienia wyników własnych prac badawczych oraz nawiązania kontaktów międzyuczelnianych.

W oparciu o doświadczenia z poprzednich lat zasięg tegorocznej konferencji (jak i tej z roku poprzedniego) został rozszerzony na stopień międzynarodowy. Co roku Konferencja Studentów Biofizyki cieszy się dużym zainteresowaniem wśród studentów, a także innych przedstawicieli świata nauki. Organizatorzy przewidują powtórzenie sukcesu z poprzednich lat, tym samym oczekując dużej liczby uczestników, biorących zarówno aktywny jak i bierny udział w Konferencji.

Studenci będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia w formie posteru lub prezentacji, realizując jeden z szeroko pojętych tematów: spektroskopia, modelowanie molekularne i bioinformatyka, mikroskopia oraz biofizyka medyczna. Zaproszenie do udziału w konferencji kierowane jest nie tylko do studentów samej biofizyki, która jest interdyscyplinarną dziedziną wiedzy, ale także kierunków pokrewnych, takich jak biotechnologia, fizyka czy bioinżynieria medyczna.

Jak co roku do gościnnego udziału zaproszeni zostaną studenci z Europy oraz pracownicy naukowi z największych ośrodków akademickich z Polski i zagranicy.

Więcej informacji, a także formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: http://ksb-nobel.heliohost.org/icbs2/

24-26 maja 2013 - II Międzynarodowa Konferencja Studentów Biofizyki

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry