Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 01 października 2010

Liczba komentarzy: 0
Wystartowaliśmy!

Przez miesiąc testowaliśmy portal www.dolinabiotechnologiczna.pl i  01.10.201 oficjalnie wystartowaliśmy! Cel portalu jest prosty – wymiana informacji branżowej i udostępnianie użytkownikom praktycznych informacji, które są przydatne w codziennym pogłębianiu wiedzy, czy rutynowej pracy w labie.

Portal jest w pełni niezależny – oznacza to, że opisujemy branżę, jej sukcesy, ale i wypaczenia z zachowaniem maksymalnej rzetelności. Buble, nepotyzm, manipulację wynikami – rzeczy tak powszechne w naszej branży nazywamy po imieniu i będziemy je tępić. Rzeczy mądre i wartościowe – będziemy promować i polecać.

Doskonale sobie zdajemy z tego sprawę, że dzisiejsi studenci Biotechnologii za kilka lat zaczną tworzyć własne grupy badawcze, czy będą tworzyć własne laboratoria. Wtedy wiedza o sprzęcie, bublach, ciekawych protokołach będzie im przydatna.

A co z tymi, którzy już od dawna pracują w laboratoriach? Portal na pewno pozwoli zaoszczędzić im wiele czasu i pieniędzy i lepiej zorientować się w branży. Cały czas musimy się uczyć i rozwijać. Jeśli aktywni zawodowo biotechnolodzy czy diagności choć na chwilę staną w miejscu z przyswajaniem informacji, staną się po niedługim czasie bezwartościowi dla pracodawcy i dla zespołów w których pracują.

My, jako portal obiecujemy, że nie tylko będziemy zachowywać pełną rzetelność dziennikarską. Nie staniemy w miejscu i będziemy portal nadal rozwijać, co miesiąc będziemy Was zaskakiwać nowymi pomysłami!

Choć dopiero zaczynamy, w naszej społeczności portalowej 01.10. na portalu było nas już 48, na Facebooku, który  podpięliśmy do portalu –  53 osoby. Naprawdę warto zapisać się do społeczności – wśród zapisanych użytkowników i autorów najlepszych komentarzy rozlosujemy już niebawem nagrody za wrzesień! Członkowie społeczności będą też otrzymywać zniżki na produkty naszych partnerów i brać udział w wyjątkowych promocjach. Wy, jako członkowie społeczności nie tylko komentujecie artykuły – możecie sami publikować na portalu. Macie też realny wpływ na kształtowanie się polskiej nauki i diagnostyki.

Potrzebujemy też Waszej pomocy przy promocji portalu  – przesyłajcie info o portalu swoim kolegom i współpracownikom, klikajcie „lubię to” na Facebooku. Jeśli możecie powiesić ogłoszenie o naszym portalu w swojej jednostce, prześlijcie tą informację na adres monika.laufer@dolinabiotechnologiczna.pl

Bardzo dziękujemy wszystkim użytkownikom, szczególnie autorom znakomitych komentarzy: Profesorowi Wenancjuszowi Domagale, Arturo, Em, Margit, B.M.W, Mariuszowi Kosakowskiemu.

Dziekujemy autorom wspanialej polemiki: prof. Janowi Lubińskiemu ze Szczecina i prof. Jackowi Jassemowi z Gdańska.

Dziękujemy hinokowi, najlepszemu web designerowi  na świecie za potwornie ciężką pracę przy portalu i za to, że potrafił nasz zwariowany pomysł wcielić w życie!

Startujemy!

Statystyki portalu za testowy wrzesień:

Prawie 20 tysięcy wejść!

Wejścia z całej Europy, USA i Kanady

Najczęściej czytany wpis: Jassem vs. Lubiński

DWIE POLEMIKI Z UDZIAŁEM CZOŁOWYCH AUTORYTETÓW NAUKOWYCH

85 WPISÓW

84 KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW

305 TAGÓW

STALE ROSNĄCA LICZBA ODWIEDZIN I AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW

POWIĘKSZAJĄCA SIĘ LICZBA FANÓW NA FACEBOOKU

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry