Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 01 marca 2013

Liczba komentarzy: 0
Targi EuroLab 10-12 kwietnia 2013 w Warszawie

Zapraszamy na Targi EuroLab – Warszawa 10-12 kwietnia 2013.

Targi EuroLab – wszystko dla laboratoriów.

Jubileuszowe XV Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab, które odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2013 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Zostaną tam zaprezentowane dokonania naukowe i ich zastosowania w najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych dostępnych dla rynku w ramach czterech sektorów: analityki chemicznej, Life Science, biotechnologii oraz metrologii. Podczas EuroLab swoją ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, drobnego sprzętu, szkła laboratoryjnego, mebli, a także aparatury analitycznej oraz sprzętu optycznego i kontrolno-pomiarowego. Wśród produktów nie zabraknie substancji chemicznych, odczynników, testów oraz oprogramowania, jak również profesjonalnych środków czystości, czy odzieży ochronnej.

Szeroka oferta szkoleniowa

Dodatkowo firma MT Targi Polska zadbała o bogaty program naukowy poświęcony zagadnieniom analitycznym, pomiarowym i biotechnologicznym. Nad jego najwyższym poziomem merytorycznym czuwa Rada Programowa, składająca się z wybitnych naukowców i specjalistów, którzy przewodniczą kluczowym instytucjom naukowo-badawczym w Polsce.

Zapraszamy na targi EuroLab 2013!

Nowością będzie seminarium pt. „Wstęp do nanotechnologii – perspektywy rozwoju w Polsce”, którego organizatorem jest Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET. Odbędzie się także spotkanie poświęcone najnowszym zastosowaniom analityki pt. „Chemik na tropie fałszerstw: leki, dopalacze i narkotyki”organizowane przez Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, Narodowy Instytut Leków oraz Komitet Chemii Analitycznej PAN, jak też seminarium „Jakość w kryzysie”, które zostanie poprowadzone przez specjalistów z Polskiego Centrum Akredytacji. W programie przewidziano konferencję tematyczną pt. „Badania molekularne w diagnostyce laboratoryjnej”, organizowaną  przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych oraz Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej, podczas której diagności laboratoryjni będą mogli zdobyć punkty edukacyjne.Odwiedzający będą mogli także wziąć udział w seminarium „Analizy chemiczne próbek stałych w mikroobszarze – teraźniejszość i przyszłość badań w Państwowym Instytucie Geologicznym”. Klub Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB i Polski Komitet Normalizacyjny poprowadzą cykl wykładów  pt. „Problemy laboratoriów”, a Instytut Biotechnologii Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej wykłady dotyczące biotechnologii „BIOtechnologia zaczyna się od komórki”. Pełne spektrum zagadnień uzupełni blok seminaryjny Głównego Urzędu Miar oraz certyfikowane warsztaty na temat  metrologii chemicznej TrainMiC®.

 

Dodatkowo kryminalistyka

Równolegle odbędą się II Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab skierowane do branży kryminalistycznej. Spotykają się tam producenci, dystrybutorzy, użytkownicy oraz naukowcy wykorzystujący sprzęt, produkty oraz usługi stosowane w technice kryminalistycznej. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem sprawują Ryszard Kalisz, Przewodniczący Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Konstanty Miodowicz, Przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, Stefan Niesiołowski, Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej oraz Jarosław Gowin, Minister Sprawiedliwości.

Rejestracja

Wstęp na Targi EuroLab jest bezpłatny po dokonaniu obowiązkowej rejestracji. Można jej dokonać on-line pod adresemwww.targieurolab.pl do 8 kwietnia lub wypełnić formularz na miejscu. Osoby zarejestrowane na Targi EuroLab mogą również zwiedzać Targi CrimeLab bez konieczności dokonywana kolejnego zgłoszenia.

 

Dogodny dojazd

Organizator zapewnia udogodnienia w zakresie dojazdu do Centrum Targowo-Kongresowego. Na targi będzie można dostać się bezpłatnym autobusem targowym z przystanku autobusowego Emilii Plater 01 naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki oraz pociągiem SKM lub Kolei Mazowieckich z dworca Warszawa Śródmieście, Warszawa Wschodnia lub Warszawa Zachodnia. Stacja docelowa – Warszawa Gocławek – znajduje się w odległości około 700 metrów od Centrum MT Polska. Czas dojazdu pociągiem z centrum Warszawy do stacji docelowej nie powinien przekroczyć 20 minut.

 

Więcej informacji na: www.targieurolab.pl

 

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry