Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 13 marca 2011

Liczba komentarzy: 0
Targi EuroLab 2011 – relacja

Autor wpisu

Targi EuroLab, które odbywały się w dniach od 9  do 11 marca w Warszawie, okazały się być sukcesem organizacyjnym.

Mimo znacznej odległości dzielącej halę targową od centrum miasta, dojazd na targi był bardzo łatwy. Organizatorzy zadbali, aby w kilkuminutowych odstępach spod Pałacu Kultury odjeżdżały autobusy dowożące chętnych bezpośrednio na miejsce. Za niewielki mankament można uznać brak wyraźnego oznakowania miejsca odjazdu autobusu, jednak na stronie internetowej było ono dobrze opisane, a same autobusy wyraźnie oplakatowane.

Miejsce gdzie odbywały się targi EuroLab
Opis samych targów zacząć wypada od pochwały systemu rejestracji. Dzięki dużej ilości stanowisk odbywała się ona sprawnie i pomimo dużej liczby zwiedzających, czas oczekiwania w kolejkach był bardzo krótki. Dobrze zlokalizowana i obsługiwana szatnia również sprzyjała sprawnemu rozpoczęciu zwiedzania. Do dyspozycji uczestników oddano wiele sal wykładowych, znajdujących się zarówno na obszarze samej hali targowej, jak i poza nią. Zapewniono także zaplecze sanitarne, któremu nie można nic zarzucić.

Do targów zdecydowanie gorzej od organizatorów przygotowali się wystawcy, z których wielu już w połowie drugiego dnia nie dysponowało żadnymi materiałami promocyjnymi ani wizytówkami. Część stoisk była przygotowana niedbale, a osoby prezentujące poszczególne firmy zdawały się niechętnie odpowiadać na pytania zwiedzających.

Bardzo solidnie do targów przygotowała się firma Merck-Millipore, której stoisko zdecydowanie wyróżniało się na tle pozostałych wystawców. Dzięki doskonałemu wykorzystaniu powierzchni, wyeksponowano w czytelny sposób poszczególne działy firmy. Liczni pracownicy Merck-Millipore byli z kolei gotowi udzielać kompetentnych odpowiedzi na zadawane pytania.

Przestrzeń zajmowana przez portal Jobvector została urządzona w sposób przejrzysty i przystępny dla zwiedzających, sprawiając również wyjątkowo dobre wrażenie.

Ogólnie rzecz biorąc, Targi EuroLab 2011 można uznać za udane, mimo, że odbywały się one w środku tygodnia, co zapewne nie pozwoliło uczestniczyć w nich wszystkim zainteresowanym.

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry