Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 15 października 2010

Liczba komentarzy: 1
„Pisane z labu”

Od pewnego czasu zaczytujemy sie w znakomitym blogu laboratoryjnym „Pisane z labu”, który dzisiaj polecamy. Jesteśmy autentycznymi fanami i bloga i jego autorki. Co tu kryć – blog prowadzony jest przez bardzo doświadczonego eksperta – prawdopodobnie pracującego na co dzień przy diagnostyce hematologicznej.

Tematyka bloga jest zaskakująco szeroka i niezwykle ciekawa – można znaleźć tam wiele rzeczy, które praktycznie przydadzą się w codziennej pracy, czy studiowaniu. Komentarze i spostrzeżenia są bardzo trafne. Znajomość realiów polskiej diagnostyki, podparte bardzo rzetelną wiedzą i okraszone dużą dawką poczucia humoru, powodują, ze blog czyta sie z prawdziwą przyjemnością.

Koniecznie tam zajrzyjcie, a pewnie tak jak i my, zostaniecie wiernymi czytelnikami tego naprawdę wartościowego bloga.

http://zlabu.blogspot.com/

Zdjęcie z bloga tłumaczące skąd się bierze nazwa 'białaczka'
image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 1

 1. 1

  Faktycznie przyznaję, że nawet przy pierwszym „spotkaniu z blogiem” wydaje się on być ciekawy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moją uwagę zwrócił dział diagnostyka laboratoryjna, gdzie oprócz wielu przydatnych informacji edukacyjnych znajdziemy także wiele praktycznych wiadomości tj. linki do ważnych stron www oraz aktualne wiadomości dotyczące prawa i władz KIDL, PTDL.

  Swoją drogą, nawiązując do tematyki hematologicznej blogu, pozwolę sobie polecić program e-HEMATimage. Jest to autoszkolenie oparte na opisie objawów klinicznych, wyników badań biochemicznych,morfologii oraz 25 rozmazów krwi obwodowej. Nasze rozpoznanie schorzenia jest weryfikowane przez specjalistę. Dodam tylko, że pierwszy rok udziału w szkoleniu jest bezpłatny

 2. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry