Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 17 kwietnia 2011

Liczba komentarzy: 0
Zostań wystawcą na BIO International Convention w Waszyngtonie!

Jagiellońskie Centrum Innowacji (JCI) wygrało konkurs na organizatora BIO International Convention 2011 w Waszyngtonie, jako imprezy narodowej. Przedsiębiorcy z całego kraju mogą ubiegać się o dofinansowanie wyjazdu z poddziałania 6.5.2 PO IG wdrażanego przez Ministerstwo Gospodarki.

BIO International Convention to największa światowa wystawa firm i instytucji zajmujących się biotechnologią i dziedzinami pokrewnymi. Targi  BIO International Conventione odbędą się w Waszyngtonie w dniach od 27 do 30 czerwca 2011 roku. W związku z tym, przedsiębiorcy z polskich firm biotechnologicznych mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w konferencji z działania komplementarnego, oznaczonego numerem 6.5.2. Są to środki unijne z programu PO IG; instytucją wdrażającą jest Ministerstwo Gospodarki.

Targi BIO International Convention to największa światowa wystawa firm i instytucji zajmujących się biotechnologią i dziedzinami pokrewnymi

7 kwietnia 2011 roku Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. (JCI) otrzymało w konkursie do poddziałania 6.5.1 PO IG status ogólnopolskiego organizatora tej imprezy. Będzie to już trzecia misja organizowana przez JCI, ale po raz pierwszy ma ona charakter wydarzenia o randze narodowej.

Zgodnie z założeniami poddziałania 6.5.2 wdrażanego przez Ministerstwo i komplementarnego do 6.5.1, istnieje możliwość pozyskania dofinansowania udziału w imprezie w kwocie do 17 856 złotych brutto. O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorstwa z branży, które do 28 kwietnia 2011 roku złożą w siedzibie Ministerstwa odpowiedni wniosek. Jagiellońskie Centrum Innowacji, jako organizator, udziela wsparcia merytorycznego w ich tworzeniu.

18 kwietnia w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne połączone ze szkoleniem warsztatowym.

JCI zaprasza wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani udziałem w imprezie i uzyskaniem wsparcia z środków unijnych.

 

Więcej można przeczytać tutaj.

 

 

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry