Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się

Absolwentka biotechnologii poszukuje pracy

Przedmiot: Biotechnologia
Aby zobaczyć dane kontaktowe, musisz się zalogować!

Jestem młodą, ambitną i chętną zdobywać nową wiedzę absolwentką kierunku Biotechnologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Posiadam wyższe wykształcenie magisterskie i chętnie podejmie pracę w zawodzie biotechnologa w Lublinie lub jego okolicach.
Podczas studiów odbyłam praktyki, na których zdobyłam doświadczenie w pracy laboratoryjnej. W ich trakcie zapoznałam się w technikami i procedurami obowiązującymi w laboratorium w zakresie badań chemicznych i fizycznych, a także mikrobiologicznych. Wykonywałam analizy mikrobiologiczne próbek wody i osadów ściekowych. Zapoznałam się także z analizą wody i ścieków metodami instrumentalnymi tj.: GC-MS/FID/ECD, F AAS, ET AAS, IC oraz prowadziłam pomiary metodą miareczkową i wagową.
Brałam również czynny udział w życiu uczelni. Przez 2 lata byłam członkiem Koła Naukowego Studentów Biotechnologii. Uczestniczyłam w konferencji naukowej KRIMED, podczas której zaprezentowałam zagadnienie spektrometrii mas. Jestem również współautorką rozdziału do monografii naukowej wydanej jako podsumowanie tej konferencji.
Uprzejmie proszę o kontakt pod adresem mailowym: ewakliszczewska@gmail.com

do góry