Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 07 lutego 2011

Liczba komentarzy: 0
Złoty medal dla złotej polimerazy

Autor wpisu

AmpliTaq Gold DNA Polymerase (Life Technologies, Applied Biosystems) to polimeraza droga, ale bardzo dobra. Daje ona komfort uzyskania w pełni powtarzalnych, rzetelnych wyników, przez co jest idealna dla diagnostów i badaczy, którzy jak ognia unikają niespecyficznych prążków. Stare porzekadło mówi, że  co drogie, to tanie i że drogie zazwyczaj się opłaca. W tym przypadku na pewno tak jest.

AmpliTaq Gold DNA Polymerase to polimeraza bardzo uniwersalna: spełnia oczekiwania od sekwencjonowania po detekcję produktów na wysokorozdzielczych akrylamidach.  Bardzo dobrze ustawia się na niej reakcje PCR.  Jest ona wygodna do pracy, wydajna, termostabilna. Świetnie pracuje na wymagających, trudnych matrycach, nawet na promotorach najeżonych wyspami CpG – a więc jest  idealna też do epigenetyki.

AmpliTaq Gold DNA Polymerase  nie generuje niespecyficznych produktów, co niestety zdarza się wielu polimerazom z którymi pracowałam i które testowałam. Warto przypomnieć, że niespecyficznie wygenerowane prążki  mogą dawać fałszywie pozytywne rezultaty – co w przypadku np. detekcji mutacji może przynieść katastrofalne skutki .

AmpliTaq Gold DNA Polymerase to jedna z najlepszych polimeraz na polskim rynku
AmpliTaq Gold DNA Polymerase  to jedna z najlepszych polimeraz na polskim rynku,  wydajna, znakomita do prac badawczych i badań diagnostycznych.

Polecam ją szczególnie diagnostom, oraz wszystkim tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na generację  niespecyficznych produktów w  reakcji PCR.

Więcej: https://products.appliedbiosystems.com/ab/en/US/adirect/ab?cmd=catNavigate2&catID=601017

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 0

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu, napisz coś!
 1. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry