Rejestracja

Please leave these two fields as-is:
UWAGA: Prosimy o rozwiązanie prostego równania matematycznego!
zamknij

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, wyślemy Ci nowe - wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza
Przypomnij mi hasło

Zarejestruj się
Napisano: 20 grudnia 2016

Liczba komentarzy: 3
Komu książkę „English for Laboratory Diagnosticians”?

Zrób sobie prezent i zdobądź (oczywiście za darmo) książkę  „English for Laboratory Diagnosticians”!

Żeby ją zdobyć wystarczy w komentarzach na Facebooku, lub na naszych komenarzach pod wpisem, zamieścić krótką notatkę, w której przekonacie nas, że ta książka musi trafić w Wasze ręce ;). Najbardziej potrzebującego (i przekonującego) czytelnika nagrodzimy jeszcze pachnąca drukarnią ksiażką. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 24.12.

Dla usprawnienia kontaktu prosimy w notatce podać kontaktowy adres e-mail.

image_pdfimage_print
Podziel się ze znajomymi
Skocz do formularza

Komentarze 3

 1. 1

  Dlaczego chciałbym otrzymać tę książkę?
  Otóż z językiem angielskim miałem problemy już od szkoły średniej, poprzez studia i teraz w pracy zawodowej. Z racji, że muszę korzystać z literatury anglojęzycznej w procesie przygotowania publikacji – chciałbym zmniejszyć wykorzystanie strony translate.google!
  Uważam, że ta książka może być pierwszym bodźcem do zintensyfikowania nauki języka angielskiego – języka, która w branży medycznej/biotechnologicznej czy po prostu biologii molekularnej jest czymś niezbędnym.

  Pozdrawiam,

  10 miesięcy temu profil
 2. 2

  Ogromnie chciałabym otrzymać książkę „English for Laboratory Diagnosticians”, ponieważ na co dzień muszę korzystać ze specjalistycznego języka angielskiego, czy to podczas zdobywania nowych informacji ze świata nauki, czy podczas pisania pracy dyplomowej. Język angielski nigdy nie był moją mocną stroną mimo, że wiedzę z innych przedmiotów potrafię chłonąć w szybkim tempie. Od zawsze miewałam problemy z językiem angielskim i nigdy nie opanowałam go na zadowalającym mnie poziomie. W książce tej zebrane jest najważniejsze słownictwo dotyczące pracy laboranta co jak wiadomo u biotechnologów również jest bardzo przydatne. Jestem przekonana że dzięki tej książce zasłup mojego słownictwa specjalistycznego w j. ang na pewno się zwiększy i będzie dla mnie pomocny w przyszłości. A ja będę mogła ograniczyć korzystanie z usługi Tłumacz Google.

  Pozdrawiam,
  PaulinaW

  10 miesięcy temu profil
 3. 3

  Jestem młodym pracownikiem na Uczelni. Realizując obowiązki, jakimi są: pisanie prac oraz prowadzenie zajęć ze studentami muszę operować literaturą anglojęzyczną. Czas, który przeznaczam na rzetelne przygotowanie mógłby być krótszy, gdyby moja znajomość języka była lepsza. Uważam, że książka ta może mi wiele pomóc w czytaniu artykułów, ciekawostek ze świata nauki, a także w samej nauce języka angielskiego.
  Mam nadzieję, że będę mógł być posiadaczem jednej z książek.

  Pozdrawiam

  10 miesięcy temu profil
 4. Dodaj komentarz
  (wymagany)
  (wymagany)
  (wymagany)

  Pola oznaczone znaczkiem W są obowiązkowe. Musisz wypełnić wszystkie pola wymagane, aby dodać komentarz.
  Twój adres email, który podasz nie zostanie opublikowany z Twoim komentarzem.

  W treści komentarza dozwolone są tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry