WifiBoost – cena – opinie – gdzie kupić – allegro – działanie – ceneo

13

 

wifibooster

Korzystanie z sieci bezprzewodowej Wi-Fi stało się na przestrzeni ostatnich lat normą. Wraz z rozwojem Internetu i jego upowszechnieniem upowszechniła się również idea korzystania z sieci bezprzewodowej. Dzisiaj już wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że aby korzystać z Internetu nie musimy podłączać kabla do komputera, wystarczy uruchomić urządzenie i natychmiast uzyskujemy dostęp do sieci. Coraz częściej również komputery stacjonarne wyposażone są w karty sieciowe działające w oparciu o WiFi.

WifiBoost nie generuje nowego sygnału, lecz wzmacnia ten, który wcześniej do niego dotrze .

PROMOCJA!

SPRAWDŹ TO!

www.wifiboost.pl

Jednak największy rozwój WiFi nastąpił z chwilą upowszechnienia się dostępu do Internetu za pomocą smartfonów i tabletów, a także innych urządzeń mobilnych. Chyba już nikt nie wyobraża sobie życia bez bezprzewodowego dostępu do Internetu. Coraz więcej urządzeń w naszych domach korzysta z Internetu bezprzewodowego.

PROMOCJA! WIFIBOOST - KUP JUŻ DZIŚ

Jednak tradycyjne, domowe routery niejednokrotnie nie są w stanie dostarczyć nam wystarczająco silnego sygnału WiFi, aby objąć swoim działaniem cały dom. Oczywiście jednym z rozwiązań jest montaż dodatkowych routerów, jednak to wiąże się w koniecznością prowadzenia kabli po domu, aby wszystkie te urządzenia ze sobą połączyć.

Innym, znacznie łatwiejszym i bardziej praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie urządzenia o nazwie WifiBoost. Jego działanie jest banalnie proste – podłączamy urządzenie do prądu, a ono odbiera sygnał WiFi i dokonuje jego wzmocnienia. W rezultacie uzyskujemy znacznie silniejszy sygnał sieci bezprzewodowej w miejscu podłączenia WifiBoost, a co najważniejsze wzrasta zasięg działania sieci.

Dzięki WifiBoost znika problem z jakim borykają się właściciele domów, gdzie najczęściej tradycyjna sieć wifi oparta o jeden router po prostu nie jest w stanie objąć swoim zasięgiem wszystkich pomieszczeń. Stosując opisywane urządzenie możemy bez problemu sprawić, że każde pomieszczenie w naszym domu będzie w zasięgu sieci. Co równie istotne – działanie WifiBoost nie powoduje osłabienia transferu.

Wręcz przeciwnie – wraz ze wzmocnieniem sygnału i zwiększeniem powierzchni na której dostępna jest sieć WiFi rośnie również transfer, czyli szybkość działania internetu, gdyż jest ona zależna właśnie od mocy sygnału w miejscu w którym przebywamy.

Mocniejszy sygnał WiFi to również bardziej stabilne połączenie z Internetem. Zapewne nie raz spotkaliście się z sytuacją, że wprawdzie nasze urządzenie uzyskiwało dostęp do sieci, ale poziom sygnału był wyjątkowo słaby – jedna, lub dwie kreski. Zatem z jednej strony Internet powinien być, a z drugiej strony wczytanie jakiejkolwiek strony internetowej lub odtworzenie filmu było nie lada wyzwaniem.

A nawet jeśli już udało się uruchomić film to co chwilę był on wstrzymywany, ponieważ transfer był zbyt słaby, aby na bieżąco w sposób ciągły oglądać materiał video. Dzięki WifiBoost ten problem znika, gdyż stosując wzmacniacz sygnału jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią moc sygnału w każdym miejscu w naszym domu.

Dzięki temu, że WifiBoost jest podłączane do gniazdka elektrycznego możemy dowolnie konfigurować położenie urządzenia, bo jego podłączenie jest możliwe w każdym miejscu naszego domu, gdzie mamy dostęp do prądu strona producenta.

Zalety Wady
– znaczny wzrost siły sygnału WiFi

– szybka instalacja, wystarczy podłączyć WifiBoost do prądu

– może działać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku

– możliwe podłączenie nawet kilku urządzeń w ramach jednej sieci

– wzrost szybkości sieci WiFi nawet o 85%!

– oryginalny produkt dostępny jest wyłącznie w sklepi internetowym na stronie producenta

– na rynku dostępnych jest wiele podróbek, dlatego trzeba uważać podczas zakupu, najlepiej zamawiać poprzez stronę producenta, aby mieć pewność oryginalności produktu

 

WifiBoost jak stosować – działanie – efekty

Działanie urządzenia WifiBoost jest dziecinnie proste – podłączamy urządzenie do prądu i od tego momentu możemy cieszyć się znacznie szybszym Internetem i mocniejszy sygnałem sieci bezprzewodowej. Dlaczego tak się dzieje?

Standardowe routery dostarczane nam przez dostawców Internetu mają zwykle wyjątkowo słabe nadajniki sygnału WiFi. Przyjęło się takie założenie, że router, który ma dwie anteny powinien być mocniejszy. Niejednokrotnie widząc dwa urządzenia odruchowo uznajemy, że to które posiada większe rozmiarowo anteny będzie mocniejsze. Ale nie zawsze tak jest. Co więcej nawet urządzenia z dużymi, podwójnymi antenami oferują moc sygnału, która ledwo wystarcza na objęcie zasięgiem sieci trzech sąsiadujących pomieszczeń.

PROMOCJA! WIFIBOOST - KUP JUŻ DZIŚ

Wynika to z faktu, iż ściany w naszych domach stanowią skuteczną barierę dla sygnału emitowanego przez router. I nie musi to być wcale gruba ściana. Pewnie nie raz zauważyliście, że nawet zamknięcie drzwi do pomieszczenia w którym znajduje się router powoduje istotny spadek sygnału w całym domy. Tak niestety działa ta technologia i nawet najsilniejszy router może mieć problemy z dostarczeniem sygnału, który przejdzie przez kilka pomieszczeń oddzielonych ścianą.

Dięki zastosowaniu WifiBoost można skutecznie uniknąć problemu jaki generuje osłabiony sygnał WiFi dlatego, że dokonuje się jego wzmocnienia. Wystarczy, że znajdziemy w domu miejsce, gdzie sygnał WiFi jest już dość słaby, ale jednocześnie jest jeszcze stabilny i tam podłączymy WifiBoost. W rezultacie sygnał zostanie znacznie wzmocniony i to we wszystkich kierunkach strona producenta.

Co ciekawe stosowanie WifiBoost ma jeszcze jedną – bardzo ciekawą – zaletę. Poza wzmocnieniem sygnału dostępnego w naszym domu możemy nawet do 87% zwiększyć prędkość internetu dostępnego poprzez WiFi. Zapewne nie raz słyszeliście, że Internet na kablu jest najszybszy i stosowanie WiFi zawsze odbywa się kosztem zmniejszenia prędkości. Nie mówiąc już o stabilności połączenia. Jednak co kabel to kabel. Rzeczywiście tak się dzieje. Stosowanie WiFi zmniejsza szybkość Internetu, jednak jest na to sposób. Tym sposobem jest właśnie WifiBoost.

Wzrost prędkości podczas korzystania z WifiBoost potwierdziło w swoich testach wiele czasopism specjalistycznych, a także ogromna liczba użytkowników, którzy zdecydowali się kupić i przetestować urządzenie.

Pojawia się jednak pytanie co w sytuacji, kiedy mamy naprawdę duży dom lub biurowiec i zastosowanie WifiBoost może być niewystarczające, aby objąć zasięgiem cały potrzebny obszar? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować nawet kilka urządzeń WifiBoost w jednym domu czy biurze. A to już istotna przewaga WifiBoost nad tradycyjnymi routerami.

Dlaczego? Ponieważ każdy router emituje sygnał WiFi na określonym kanale, który sami podczas konfiguracji możemy wskazać. Problem w tym, że kiedy zastosujemy kilka routerów to każdy z nich powinien działać na innym kanale, aby nie dochodziło do zakłóceń i problemów w funkcjonowaniu. Niestety liczba kanałów jest ograniczona, a jeśli do tego dochodzi fakt, że nasz dom, mieszkanie czy biuro znajduje się w miejscu, gdzie dostępnych jest jeszcze kilka innych sieci (np. naszych sąsiadów) może się okazać, że kanały będą się powielać. WifiBoost natomiast nie generuje nowego sygnału, lecz wzmacnia ten, który wcześniej do niego dotrze strona producenta
.

Zatem działa na tym samym kanale na którym sygnał pierwotny. Dlatego, też z powodzeniem możemy zastosować nawet kilka, albo i kilkadziesiąt urządzeń WifiBoost w jednym miejscu bez obaw, że zabraknie nam wolnych kanałów.

Wysoką skuteczność urządzenia WifiBoost potwierdziły już tysiące osób, które zakupiły i zastosowały w/w urządzenie w swoich domach i biurach. Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych opinii.

PROMOCJA! WIFIBOOST - KUP JUŻ DZIŚ

Jednak na forach internetowych oraz na stronach internetowych dotyczących nowych technologii można znaleźć znacznie więcej wpisów i artykułów potwierdzających działanie WifiBoost.

WifiBoost opinie – forum

Marek, 21l

W moim domu od zawsze był problem z sygnałem Wifi – mamy grube ściany, a co gorsza router zamontowany jest strychu, bo tam nasz dostawca doprowadził Internet. Łatwiej było poprowadzić kabel nad ziemią i wejść z nim na strych niż kopać w ziemi dziurę. Mamy sporo urządzeń, które korzystają z Internetu (kilka laptopów, każdy w rodzinie ma smartfona, a do tego jeszcze telewizor i dwa tablety) i mieliśmy spore z tym problemy.

Najbardziej mnie to irytowało, bo wieczorami lubię sobie pograć z kumplami na komputerze. Gramy sieciowo więc oczywistym jest, że potrzebuję konkretnego i możnego sygnału. Myślałem, nawet żeby sobie kabel poprowadzić ze strychu, ale musiałbym go ciągnąć przez połowę domu. Dlatego ostatecznie zdecydowałem się kupić WifiBoost i to był strzał w dziesiątkę. Kupiłem w sumie dwa urządzenia i teraz mamy sygnał w całym domu, a najważniejsze jest to, że wreszcie mogę grać kiedy chcę i nie mam problemu z Internetem

PROMOCJA! WIFIBOOST - KUP JUŻ DZIŚ

Jedynym rozwiązaniem dla nas okazał się WifiBoost.Darek, 38l

Mieliśmy spore problemy z WiFi u nas w firmie. Nasza siedziba mieści się w dużym biurowcu, a nasza firma zajmuje w całości jedno z pięter. Mamy łącznie ponad sto metrów kwadratowych, kilkanaście pomieszczeń i w każdym z nich są laptopy. Każdy z pracowników musi mieć stabilne podłączenie do Internetu. Nasz router nie był w stanie zapewnić nam odpowiedniego sygnału, a administracja budynku nie chciała się zgodzić na montaż kolejnych, bo w budynku działa kilkanaście różnych sieci WiFi i obawiali się, że jak wprowadzimy kolejne routery to sieci będą się wzajemnie zakłócać.

Jedynym rozwiązaniem dla nas okazał się WifiBoost. Zamówiliśmy łącznie 3 urządzenia i objęliśmy zasięgiem całe piętro jednocześnie doprowadzając do sytuacji, że teraz w każdym pomieszczeniu mamy minimum. 3 kreski zasięgu. Pracownicy przestali się skarżyć na złe działanie Internetu, więc możemy uznać, że efekt zamierzony został osiągnięty. WifiBoost działa stabilnie, nie mamy z nim żadnych problemów, a co najważniejsze nadal możemy pracować na WiFi i nie musieliśmy iągnąć kabli po całym piętrze.

Ania, 33l

Od zawsze marzyłam o duży domu z ogrodem. Rok temu udało nam się zrealizować marzenie i wprowadziliśmy się do naszego świeżo wybudowanego domu. Mamy duży taras i ogromny ogród w którym uwielbiam spędzać wolny czas. Z czasem pomyślałam sobie, że fajnie byłoby móc również tam od czasu do czasu pracować. Problem w tym, że w ogrodzie praktycznie nie mamy WiFi, na tarasie jeszcze jako tako działa, ale w ogrodzie nie ma możliwości złapania sygnału.

Szukając rozwiązanie znalazłam na jednym z forum informacje na temat WifiBoost. Sporo osób wyrażało pozytywną opinię na temat tego urządzenia. Cena nie była wysoka więc postanowiliśmy zaryzykować i zamówiliśmy. Ku naszemu zdziwieniu sygnał WiFi znacząco się poprawił. Teraz mogę bez przeszkód pracować i relaksować się w ogrodzie. Polecam!

WifiBoost gdzie kupić – cena – allegro – ceneo

Jeśli chcecie zamówić WifiBoost i cieszyć się szybkim i stabilnym Internetem to jedynym miejscem, gdzie kupić można ten produkt mając gwarancję, że będzie on oryginalny i sprawny jest oficjalna strona producenta. Warto wybrać tę drogę zakupu, aby mieć pewność, że nie trafimy na żadną podróbkę, która okaże się nieskuteczna. A takich podróbek jest bardzo dużo szczególnie na allegro i w sklepach internetowych.

WifiBoost nie generuje nowego sygnału, lecz wzmacnia ten, który wcześniej do niego dotrze .

PROMOCJA!

SPRAWDŹ TO!

www.wifiboost.pl

Również porównując ceny tego typu urządzeń w porównywarce ceneo warto zwrócić uwagę, aby podejmując ostateczną decyzję o zakupie wybrać to urządzenie, które zostało sprawdzone i przetestowane, ponieważ w Internecie dostępnych jest wiele niedziałających podróbek.

Podsumowanie

Szybki i stabilny dostęp do Internetu to w dzisiejszych czasach to właściwie konieczność. Chyba nikt nie wyobraża już sobie życie bez ciągłego dostępu do globalnej sieci. Jeszcze kilka lat temu większość osób posiadała co najwyżej jedno lub dwa urządzenia korzystające z Internetu, dzisiaj każdy z nas w domu posiada co najmniej kilka tego typu urządzeń. A każde z nich potrzebuje do poprawnego działania odpowiedniej jakości sygnału.

Dzięki WifiBoost możemy cieszyć się szybkim i stabilnym Internetem dosłownie w każdym miejscu naszego domu, czy też biura. Prosta konstrukcja i nie wymagająca szczególnych umiejętności instalacja ograniczająca się do podłączenia WifiBoost do prądu sprawiają, że każdy z nas może stworzyć w swoim domu sprawną i efektywną sieć WiFi.

A wszystko to bez konieczności kupowania skomplikowanych urządzeń czy też ciągnięcia niezliczonych ilości kabli.

13 KOMENTARZE

   • A możesz coś więcej powiedzieć? Miałeś bardzo słabe WiFi przed zastosowaniem? U mnie problem jest taki, że mam wyjątkowo grube ściany w domu i sygnał jest mocno ograniczony przez to

    • Jakoś bardzo słaby nie było, po prostu nie dochodził do wszystkich pomieszczeń w biurze. Teraz jest zdecydowanie lepiej, więc nie mogę narzekać. Jeśli masz wyjątkowo słaby to zamów sobie od razu dwa albo trzy i zobaczysz. Możliwe, że w powodu grubych ścian będziesz musiał zastosować więcej urządzeń w mniejszych odległościach od siebie. Ale polecam najpierw sprawdzić, a później ewentualnie domówić kolejne.

     • Ja mam grube ściany i pomogło – u mnie wystarczył jeden WifiBoost, ale też nie mam jakoś wyjątkowo dużego domu. W każdym razie poprawa sygnału była znacząca 😊

  • Polecam ten produkt, u mnie zadziałał i rzeczywiście poprawił jakość WiFi. Potrzebowałem go głównie po co żeby telewizor łapał sygnał, bo wcześniej były z tym problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj